Технології

Оформлення інтер'єру
17.05.2018

Оформлення інтер'єру

В Інтернеті можна знайти безліч варіантів оформлення інтер'єру. Але який підійде найбільше саме вам і створить затишну та комфортну обстановку в вашому домі, ніхто інший, крім вас, про це не скаже. Будинок, який задовольнить потреби кожного члена сім'ї, дуже складно знайти на вторинному ринку. Саме тому набагато краще побудувати свій власний новий будинок.

Будинки з сіп панелей
17.05.2018

Будинки з сіп панелей

Найчастіше саме навесні спостерігається активізація будівництва котеджів і приватних будинків. Але будівництво будинку завжди має певні ризики: ніхто не знає, як зміниться курс валют, від якого залежить і вартість будматеріалів. Саме тому перед початком будівельних робіт варто сформулювати основні ризики.

Кому доручити будівництво будинків з sip панелей
26.04.2018

Кому доручити будівництво будинків з sip панелей

Коли перед нами виникає питання будівництва свого будинку, то часто ми стикаємося з масою проблем. Однією з найвідповідальніших і серйозних є вибір компанії і відповідальних працівників, які будуть керувати всім процесом. Часто люди навіть не уявляють, що питати у майстрів, на які моменти звертати свою увагу, щоб потім не виникало проблем, які вплинуть на якість зведеного будинку.

Будинки з SIP-панелей: переваги і недоліки
25.04.2018

Будинки з SIP-панелей: переваги і недоліки

Вже давно позаду той час, коли ми могли опалювати свій будинок вдосталь. Енергоносії дорожчають, і виникає потреба в енергозберігаючих технологіях. У наш час існує велика їх різноманітність, яке також включає і рекупераціонние системи, і теплові насоси, і вдома, які не потрібно опалювати (пасивні).

СИП панельний будинок: як облаштувати якісну звукоізоляцію
03.04.2018

СИП панельний будинок: як облаштувати якісну звукоізоляцію

Всі майбутні власники sip панельного будинку задають собі питання: «а чи стане мені зручно в ньому перебувати в плані ізоляції звуків?». Зараз ми звернемо увагу, як досягти необхідної звукоізоляції в міжповерхових конструкції. Відразу слід прийняти те, що досконалої ізоляції звуків в будинку з панелей не буде. І це може пояснити ряд причин.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!