Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

О компании

Компанія «ІВГРАНБУД» створена в 1997 році.
Проектування, заводське виготовлення і будівництво заміських будинків і котеджів за каркасно-панельною технологією є основним видом діяльності компанії.
У розпорядженні компанії «ІВГРАНБУД» ‒ штат висококваліфікованих менеджерів, архітекторів, інженерів, робітників усіх спеціальностей і потужна виробничо-технічна база.
Компанія «ІВГРАНБУД» по праву займає п’єдестал втілення архітектурної творчості в реалізовані будівельні об’єкти ‒ наші з Вами будинки, котеджі і дачі. Світовий успіх застосовуваної нами каркасно-панельної технології дозволив поповнити активи Компанії сотнями крупних, середніх і невеликих проектів будівель найрізноманітного призначення. Наші Замовники із задоволенням експлуатують справжні будівельні шедеври, зведені за SIP-технологією по всій Україні. Будинки, спроектовані і побудовані нашими фахівцями, відповідають найсучаснішим вимогам архітектури, композиції та інжинірингу.
Виробничі цехи компанії «ІВГРАНБУД» оснащені найсучаснішим і високотехнологічним на сьогоднішній день обладнанням, що ставить Компанію в розряд передових серед конкуруючих компаній. За своєю якістю будинки із SIP-панелей, виготовлені на такому обладнанні, відповідають світовим технологічним стандартам.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!