Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Ексклюзивні проекти (Ознайомчі)

Показати:
Ексклюзив №1
Ексклюзив №1
площа: 207.00 кв.м
Детальніше
Ексклюзив №2
Ексклюзив №2
площа: 174.00 кв.м
Детальніше

Дані проекти є ознайомчими, при замовленні будинку використовується індивідуальний підхід до будівництва на всіх етапах.

Власний будинок повинен бути комфортним - це аксіома! Однак далеко не кожна людина може знайти відповідний для себе варіант серед запропонованого вибору. Стандартні планування можуть не відповідати вимогам. Вони можуть бути некомфортними, нефункціональними, неестетичними, володіти будь-якими іншими недоліками. В такому випадку на допомогу прийдуть ексклюзивні проекти будинків. Клієнт отримує величезний простір для прояву фантазії. Будівлі можуть мати саму вигадливу форму, в залежності від ваших побажань.

Переваги ексклюзивних проектів

Головним плюсом такого рішення є абсолютна свобода вибору. Єдине, що обмежує клієнта - будівельні норми і особливості роботи з СІП-панелями. В іншому ви вільні! При будівництві СІП будинку, проекти передбачають такі особливості:

  • Площа і поверховість. Сьогодні можна замовити ексклюзивні проекти одноповерхових, двоповерхових, триповерхових будинків практично будь-якої площі.
  • Екстер'єр будівлі. Воно може мати як класичну, так і нестандартну форму, наприклад, зі всілякими поворотами, вигинами під кутом, надбудовами.
  • Внутрішнє планування будівлі. В даному випадку ви можете самостійно вибрати кількість і форму кімнат, розташування кухні, санвузлів, комор та інших необхідних приміщень.

Крім того, важливою перевагою власних проектів є унікальність вашого будинку. Ваше будова буде неповторним, такого будинку, як у вас, більше не буде ні у кого. Тому таке рішення вигідне не тільки з точки зору зручності, але і статусності.

Ексклюзивні проекти легше втілити з СІП

Сьогодні багато клієнтів бажають побудувати будинок з SIP панелей. Таке рішення має цілу низку переваг, в тому числі вигідною ціною, високою швидкістю будівництва, високим комфортом і енергозбереженням. Крім того, таке рішення буде оптимальним і в разі, якщо ви маєте намір звести будинок за унікальним проектом. Чому? Тому що СІП є дуже зручним матеріалом для втілення найрізноманітніших задумів. Панелі мають мінімальну вагу, завдяки чому набагато легше прилаштувати другий і третій поверх будинків. Крім того, матеріал може мати найрізноманітнішу форму, на відміну, наприклад, від цегли. Це дозволяє спростити процес реалізації вашого проекту.

Якщо ви бажаєте побудувати будинок за канадською технологією і замовити унікальний проект в Києві або Івано-Франківську, компанія «Івгранбуд» готова взятися за роботу. Наші професіонали врахують всі ваші побажання при проектуванні, і максимально швидко зведуть будівлю без втрат якості. Все що потрібно від клієнта - підписати договір і озвучити свої побажання. На їх підставі буде складено технічне завдання і розроблена модель. Після завершення розробки, проект представляється замовнику на підсумкове узгодження, вносяться останні зміни і починається будівництво. З «Івгранбуд» ви зможете проявити фантазію по максимуму, а ми реалізуємо навіть найскладніші задумки.

Хочете оглянути всі проекти будинків?
У нас є понад 100 готових
рішень! Ознайомтеся
з ними в нашому офісі!
Заявка успішно відправлена!