Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Особливості електропроводки в канадському будинку

Особливості електропроводки в канадському будинку

Статистика говорить про те, що одна з головних причин через яку трапляються пожежі в будинках - це зіпсованість електроприладів і електропроводки. З цієї причини то, як і ким буде проведено електрику в вашому домі, буде залежати безпека тих, хто буде там жити.

Канадська система будівництва будинків в основному складається з займистих матеріалів. Через це, коли проводять укладання електропроводки необхідно дотримуватися окремих найважливіших правил, саме про них хочеться вам розповісти. У цій статті представлено три правила.

  1. Якщо в будинку є закрита електропроводка, то який кабель краще використовувати? Говоримо відразу про те, що на дроті, який має приховану електропроводку економити не можна. Чому? Зазвичай якщо проводку роблять, то роблять її раз і надовго. Мала ймовірність того, що через 10 років ви будете планувати повноцінну заміну прихованих проводів. Але хочеться сказати, що це доведеться робити, якщо ви застосували замість кабелю - ШВВП. ШВВП - шнур, який має оболонку жив з полівінілхлориду і ще одну зовнішню оболонку так само з полівінілхлориду, що має плоску форму. Його не можна використовувати для закритої електропроводки, хоча він і має досить невелику ціну і не найгірше якість. Вся причина в тому, що термін експлуатації шнура від 6-10 років. Наступний вид дроти, який має своє часте використання - це ПВС. Розшифровується як: провід, в ПВХ ізоляції, з'єднувальний. Хочеться зробити акцент, що це вже провід, хоча технічно ПВС краще, ніж ШВВП і термін його використання до 10 років. А тепер поговоримо про ідеальний варіант - це негорючий кабель ВВГнг. Матеріалом ізоляції жив є ПВХ (полівінілхлорид). Матеріал для зовнішньої оболонки так само ПВХ. Спеціальний захист провідника немає. І як говорилося вище - кабель не горючий, що не поширює горіння. Крім того, прослужити він вам зможе 35 років. Коли будете купувати кабель, будьте уважні, так як легко може попастися підробка, а це може загрожувати реальними проблемами. Точно можна сказати, що хороший кабель не буде дешевим.
  2. А як правильно вибрати автомати захисту? Існують різні пристрої захисного відключення (УЗО). Зараз обговоримо прості автомати - це автоматичні вимикачі (АВ). Вони за допомогою короткого замикання відсікають подачу електрики. Завдяки цьому при замиканні вони допомагають уникнути загоряння. Також, якщо перевищується розрахункове споживання енергії, вони здатні знеструмити мережу. АВ підбирають відповідно передбаченої навантаженні і перетину кабелю. Їх роль дуже важлива, адже якщо немає автомата або його неправильно підібрали, кабель починає грітися, а це в свою чергу може легко призвести до замикання і згодом до самозаймання. Так що економити на цьому приладі не радимо. Дешеві АВ найчастіше можуть не спрацювати і спричинити пожежу. Використовуйте перевірені автомати і уникайте підробок.
  3. Як можна правильно прокласти електромагістралей? Важливо пам'ятати про протипожежних вимогах - це найголовніше, так само як і необхідні грамотні розрахунки марки і перетину кабелю. Коротко скажемо про приховану електропроводці, що йде за ГКЛ, підвісними стелями і т.д. Згідно з правилами улаштування електроустановок всі приховані проводки, яке проводяться в дерев'яних будинках потрібно робити в металлорукаве або гофротрубе вони не підтримують горіння. Відразу відзначаємо що це призводить до зайвих витрат, але безпеку того варто.

Підведення підсумків електропроводки в канадському будинку

Хочеться підсумувати - електропроводку в своєму ж будинку або квартирі ні в якому разі не допускається робити безвідповідально. Важливо правильно підібрати і розрахувати потрібний матеріал в цьому найкраще звернутися за допомогою до майстра. Коли купуєте матеріал, не економте, це ж на вашу користь. А також вибирайте сумлінних виконавців.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!