Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Застосування СІП панелей в будівництві

Застосування СІП панелей в будівництві

Найчастіше власники заміських будинків в перший час не замислюються про необхідність облаштування спеціального паркувального місця для особистого автомобіля. Як правило, транспортний засіб розташовується на будь-якому вільному ділянці на займаній території.

Питання захисту машини від впливу сонячних променів, дощу, снігу та вітру вирішується за допомогою використання спеціальних чохлів, накриттів або установки навісу. Але рано чи пізно більшість автовласників зіштовхуються з необхідністю зведення стаціонарного гаража.

Гараж з СИП панелей

Профільні експерти єдині в думці, згідно з яким будівництво об'єктів за сучасною канадською технологією є одним з найбільш доступних і ефективних способів не тільки захистити транспортний засіб, але і забезпечити максимальний комфорт і зручність в період його обслуговування.

Для тих, хто придбав земельну ділянку і прибуває на етапі розробки плану будівництва, рекомендуємо детально вивчити проекти будинків з сіп панелей Україна. У цей час найкраще вирішити питання про необхідність облаштування окремого боксу під гараж або єдиного комплексу, що включає житлові і господарські приміщення і місце для розміщення авто. Розглянемо більш детально переваги і недоліки обох варіантів.

 

Єдиний об'єкт, що складається з будинку і гаража

Автобокс, розташований безпосередньо в будинку, повинен бути оснащений якісною системою вентиляції або тамбуром для захисту від вихлопних газів і інших специфічних запахів. Крім того, варто зайнятися облаштуванням окремого пожежного виходу та автономної сигналізації.

Переваги даного виду проектування полягають в наступному:

·         раціональне використання території, особливо актуально на ділянках з обмеженою площею;

·         економія коштів на будівельні і утеплювальні матеріали за рахунок установки загальною стіни;

·         спрощення розміщення опалювальної системи і кондиціонування;

·         зменшення витрат палива необхідного для прогріву двигуна і салону автомобіля в зимовий період;

·         можливість зайти в гараж, не виходячи на вулицю.

В тому випадку, якщо гараж розташовується на цокольному поверсі, важливо розробити ефективну систему відводу стічних вод і максимально убезпечити під'їзну дорогу в період зледеніння.

 

Окремо розташований гараж

Розглядаючи фото будинків з сіп панелей, багато хто приходить до висновку про необхідність зведення окремого стоїть гаража. В цьому випадку не обійтися без СИП панелей, за допомогою яких в найкоротші терміни і з мінімальними фінансовими вкладеннями вдасться побудувати тепле приміщення будь-якого заданого розміру.

Функціональні особливості окремого «будинку» для автомобіля


В першу чергу, відзначимо плюси даного рішення:

       можливість розташувати об'єкт в будь-якому зручному місці на займаній території;

       відсутність обмежень, що стосуються розмірів гаража. Можна звести досить місткий комплекс для розміщення декількох транспортних засобів, садового інвентарю та іншого обладнання;

       зниження вимог до умов облаштування вентиляційних систем;

       повне виключення можливості розповсюдження пожежі в разі загоряння в гаражі.

 

Найчастіше до переліку послуг організацій, що спеціалізуються на реалізації СИП панелей, входить розробка проекту будівництва. У деяких випадках, особливо, коли необхідно звести гараж-прибудову до готового будинку, можна обійтися без складання попереднього плану, зробивши розрахунок і закупивши потрібну кількість панелей.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!