Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Сіп-панелі - якість при будівництві

Сіп-панелі - якість при будівництві
Перед тим як будувати будинок, виникає важливий момент - вибір підрядника для будівництва, а це досить непросте завдання. Чому це важливо? Від того яку ви виберете підрядну організацію і наскільки професійні в ній будуть підрядники залежить те, до якої міри якісно буде вироблено будівництво і яким в кінцевому рахунку буде його зовнішній вигляд.
Під час пошуку підходящої організації або будівельної бригади, звичайно ж, можна порадитися з друзями, а також знайомими, які співпрацювали з якою-небудь організацією. Але проблема в тому, що це може бути не завжди можливим, але ж хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату.
Зробимо акцент на ряд моментів, які варто враховувати при виборі підрядника.

Вибір підрядника для будівництва будинку з SIP


Першим, що потрібно зробити, це дізнатися про діяльність компанії підрядника. Зробити це дуже просто, необхідно досліджувати сайт цієї організації. Яку інформацію необхідно знати? Спочатку потрібно дізнатися, як довго ця фірма надає свої послуги, і які вже проекти були нею виконані. На сайті повинна знаходитися інформація, що містить докладний опис основних технологій будівництва.
Ще ви можете переглянути фото з роботами, які були виконані раніше. А ще краще, якщо ви на власні очі побачите готові проекти. Разом з тим важливо досліджувати відгуки клієнтів або ж форуми, на яких можна знайти потрібну інформацію з першоджерела.
Вибір підрядників для будівництва
Для кожної людини будівництво є серйозним і хвилюючим процесом. Необхідно визначитися, яка з безлічі організацій зможе допомогти вам здійснити свою мрію про будинок, що не має недоліків. Для цього потрібно переконатися чи є досвід у фірми в будівництві житла за потрібною вам технології. Адже більшість технологій будівництва мають свої відмінності, тому багато значить, щоб підрядник, з яким ви будете співпрацювати, мав досвід в потрібній технології.

Будівництво будинку з SIP

Технологія SIP


Якщо підрядник мав досвід роботи з об'єктами з цегли, то не факт що такої ж якості він зведе каркасний будинок, адже це зовсім різні технології. Наприклад, будівництво будинків з sip панелей, щоб визначити досвід зведення об'єктів можна переглянути фото або відео де по черзі будуть показані етапи спорудження будинку з сіп панелей. Також, якість роботи залежить від особливостей ділянки, на якому буде зводитися будинок. З цієї причини важливо заздалегідь приїхати на місце де буде проводитися будівництво, і оглянути його.

Постройка будинку з СІП панелейПостройка будинку з SIP панелей

Споруда будинку з SIP панелей


Також зверніть увагу, чи є у підрядника власна виробнича база, якщо вона є, то це буде важливим плюсом. Особливо це важливо для будівництва, де застосовується технологія СІП, так як від методу виготовлення панелей буде залежати, якісним чи в результаті виявиться ваш будинок.
Коли ви звернетеся в офіс, менеджер компанії надасть комерційну пропозицію, в ньому будуть відзначені види послуг, які надає підрядник і відзначена їх вартість. Є ймовірність, що вартість робіт буде змінюватися - це може залежати від того готовий проект будинку або його будуть розробляти з нуля.
На останній, заключній стадії договору зробіть акцент на документи, в яких описана проектно-кошторисна інформація, її, заповнює підрядник. Значущий момент полягає в тому, що до кінця роботи на об'єкті кошторис зростати не повинна, вона повинна залишатися такою, якою вона була на початку договору.
І в завершенні хочеться відзначити останній важливий момент, що краще замовляти проект і будівництво будинку за даним проектом в одній компанії, а не в різних, це особливо стосується технології з sip панелями. Все відбувається з тієї причини, що стандарти і норми різних будівельних фірм можуть мати невідповідності, а це може затягнути будівництво і доставити незручності. Ці поради зможуть допомогти вам забезпечити якісну і швидку побудову без будь-яких перешкод.
Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!