Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

СИП панельний будинок: як облаштувати якісну звукоізоляцію

СИП панельний будинок: як облаштувати якісну звукоізоляцію

Всі майбутні власники sip панельного будинку задають собі питання: «а чи стане мені зручно в ньому перебувати в плані ізоляції звуків?». Зараз ми звернемо увагу, як досягти необхідної звукоізоляції в міжповерхових конструкції. Відразу слід прийняти те, що досконалої ізоляції звуків в будинку з панелей не буде. І це може пояснити ряд причин.

Звукоізоляція на зразок тієї, що роблять в студіях звукозапису, має дорогу вартість і це важливий момент. І мало тих, хто буде відчувати себе зручно в ідеальній тиші, адже перебуваючи в такій тиші люди, мають відчуття дискомфорту.

Канадський будинок з sip панелей маленького ваги і щільності. Такі властивості не сприяють хорошій ізоляції звуків.

Поради при використанні звукоізоляції

Всупереч цим моментам, хотілося розглянути поради, які дадуть можливість зручного перебування в SIP будівлі. Почнемо з того, що є багато різновидів шумів. Є ударний шум, він характерний звуковими коливаннями, які поширюються в жорстких матерії або ж це шум, що передається від механічної вібрації в конструкцію будівлі. Такий шум виражається в Lnw - це індекс ударного шуму під перекриттям. Менше цей індекс, краще звукоізоляція житла. Нормальний показник - 63 ДБ. Як можна відтворити такий показник? Вже на самому початку в стартовій комплектації використовується спеціальна стрічка, яка поглинає звук, вона знаходиться в перекритті між балкою і ОСБ статі 2 поверху. Це полотно клеїться на все балки в конструкції, за рахунок цього, створює звукову розв'язку там, де йде прилягання балок і ОСБ.

Завдяки цьому, стрічка вбирає в себе ударний шум, який йде зверху на балки перекриття - це дає можливість зменшити індекс ударного шуму.

Присутній атмосферне шум, який проходить між поверхами. Це коливання звуку, розходиться по повітрю, адже це наші розмови або телевізор. Він також має вимір Rw - це індекс ізоляції повітряного шуму. Норма цього показника для житлових приміщень 45дБ. Щоб досягти цього показника, необхідно вжити певних заходів, а в ролі амортизаційного шару заповнити простір між балками спеціальним акустичним матеріалом, який м'який і поглинає звуки. Є момент, про який важливо пам'ятати, використовувати недорогі утеплювачі результат ви не відчуєте.

Ще одна ідея як вирішити питання із звуковою ізоляцією - це система «плаваючої підлоги», на ділі вона одна з найефективніших, бо включає в себе покриття підлоги багатьма шарами. Цей матеріал має низький показник динамічної жорсткості. Хоча його вартість немаленька, цей спосіб добре рекомендує себе як дозвіл ваших проблем з ізоляцією звуків як ударних, так і повітряного шуму.

Підвісна стеля і звукоізоляція до нього

Необхідно позначити, що коли у вас в планах підвісну стелю 1 поверху з ГКЛ, то якщо у вас буде вірно здійснена установка і буде використовуватися демпферна прокладка, де йде з'єднання стелі з перекриттям, то в результаті ви зможете отримати звукоізоляцію. Важливо мати розуміння того, що, незважаючи ці способи звукоізоляції, перекриття буде давати слабину сходи, через яку постійно і без перешкод потраплятиме повітряний шум.

В кінці можна підвести такий підсумок. У наш час можна знайти багато способів, поліпшити звукову ізоляцію, коли йде будівництво канадського будинку. Тут немає якихось технічних нерозв'язних проблем або завдань, а головне питання - це вартість їх вирішення.

Наскільки якісною буде звукоізоляція в вашому домі прямо пов'язано із засобами, які ви готові на це витратити, так що вибір за вами.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!