Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Структурні ізольовані SIP панелі

Структурні ізольовані SIP панелі

Стіни повинні бути міцними і "теплими" (тобто мати низьку теплопровідність). Це не всі вимоги, але одні з найважливіших. Будинки з теплозахищенними стінами зберігають тепло взимку і прохолоду влітку, що дозволяє економити значні кошти на опаленні в прохолодну пору або на кондиціонуванні повітря в спеку.

Але для будівельних матеріалів вимоги міцності та низької теплопровідністі поняття несумісні. Все міцні (конструкційні) матеріали добре проводять тепло. Щоб захистити від холоду, стіни з міцного матеріалу повинні бути дуже товстими. Більш товстими, ніж вимагає критерій міцності.

Навпаки, матеріали, які ефективно перешкоджають теплопередачі (утеплювачі), недостатньо міцні, оскільки здебільшого складаються з повітря.

Теплоопір традиційних конструкційних матеріалів підвищуютьзбільшенням їх пористості (пінобетон, поризована цегла, піноскло та інші), що неминуче знижує їх міцність. Стіни, виготовлені з таких матеріалів, при значному зниженні рівня міцності залишаються недостатньо теплими.

Інше рішення - конструкції з двох матеріалів. Один матеріал (утеплювач) забезпечує тепловий захист, інший (конструкційний) - несучу здатність. Сюди відносяться всі стіни з утепленням. Наприклад, цегляна або дерев'яна стіна, утеплена зовні пінополістиролом або мінватою. Але найяскравіший приклад - це каркасні конструкції, в яких навантаження від ваги будівлі і зовнішніх впливів несе міцний каркас (бетонний, металевий або дерев'яний), а вільний простір між елементами каркасу заповнене ефективним утеплювачем.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!