Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Будівництво будинків за канадською технологією: в яких випадках це найбільш виправдано?

Будівництво будинків за канадською технологією: в яких випадках це найбільш виправдано?

Зведення будинків з сіп-панелей сьогодні вважається одним з найбільш вдалих і прогресивних. Такий підхід має масу незаперечних переваг. А в деяких випадках саме канадська технологія є найбільш виправданою і доцільною. Сьогодні ми розбираємося, в яких саме ситуаціях краще зупинитися на цьому варіанті.

Збільшення площі

Життя тече своєю чергою: сім'ї збільшуються, народжуються діти, вони створюють свої сім'ї - і виникає необхідність збільшити житлову площу. Якщо перед вами стоїть завдання розширити житловий простір, але бюджет при цьому обмежений, канадська технологія будівництва будинків - це ідеальний варіант.

У ситуації, коли у сім'ї є одна, нехай і досить простора квартира, але при цьому фінансові можливості не дозволяють купити інші квартири або звести повноцінний великий будинок, правильним рішенням буде продаж міської квартири і будівництво приватного будинку в приміських районах. Сіп-технології допоможуть звести будинок швидко. Після продажу міської квартири вам буде потрібно всього пару місяців для того, щоб звести новий просторий будинок. І це вже з урахуванням закладки фундаменту.

Крім того, для великої родини хорошим варіантом буде будівництво будинків в форматі "квадрохауси" і "таунхаус". Умовно кажучи, це один великий будинок на 3-4 секції з окремими входами. При такому підході ви зможете заощадити на комунікаціях, встановити один загальний котел на кілька блоків, а також максимально ефективно використовувати площу.

таунхаус із сіп-панелей

Обмежені терміни

Терміни будівництва будинків за каркасною технологією дуже стислі. Типовий будинок площею близько 100 квадратних метрів можна побудувати приблизно за 2 місяці. При цьому в процесі роботи не беруть участь "роздутий" штат будівельників і техніки.

Внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи можна завершити пізніше. Програма мінімум в такій ситуації - підвести інженерні комунікації, постелити дах, засклити вікна і поставити двері. Цього достатньо для того, щоб сім'я могла заселитися в нове житло. На програму максимум - будівництво житлового будинку та повну зовнішню і внутрішню обробку - знадобиться 3-4 місяці в залежності від проекту.

Обмежені фінансові можливості

Сіп-панелі заощадять бюджет, виділений на будівництво. Панелі SIP та їх монтаж в повноцінний будинок коштують у кілька разів дешевше, ніж будівництво зі звичних матеріалів. Типові проекти дозволяють сім'ям вкластися навіть у самий стислий кошторис. За одну і ту ж суму ви отримаєте набагато просторіший і великий будинок, побудований за канадською технологією, ніж по одній з традиційних.

Вам не потрібно турбуватися про додаткові заходи з утеплення житла. Панелі SIP можуть похвалитися великою теплоємністю: вони відмінно зберігають тепло в зимову пору року, при цьому влітку довше підтримують ефект від нічної прохолоди. Будинок з сіп-панелей можна оснастити будь-якою недорогою системою опалення. Каркасна технологія дозволяє істотно економити на платіжках за комунальні послуги.

Сьогодні це саме бюджетне, але при цьому ефективне рішення на будівельному ринку. Міцні, легкі, зручні, недорогі будинки з SIP-панелей можуть стати плацдармом для реалізації будь-яких дизайнерських рішень. Технологія дозволяє зводити будівлі асиметричних, квадратних, круглих форм. Звичайно ж, нетипової проект буде коштувати трохи дорожче. Але в будь-якому випадку обійдеться вам дешевше, ніж всі звичні традиційні методи будівництва.

Ще один незаперечний плюс - з самого початку роботи з підрядником ви точно будете знати суму, в яку вашій родині обійдеться нове житло. Ризики і щомісячні додаткові витрати при канадському підході, на відміну від традиційних, відсутні.

Особливості земельної ділянки

SIP-панелі є найдоцільнішим варіантом і в тому випадку, коли ваша земельна ділянка розташована на гірському схилі і може "витримати" тільки полегшені типи конструкцій і фундаментів. Також сіп-будівництво врятує в ситуаціях, коли немає можливості під'їзду будівельної техніки, в зонах затоплень, на торф'яних ґрунтах або грунті, де не можна закладати важкі види фундаментів.

Канадська технологія дозволяє зводити будинки без необхідності залучення важкої техніки. сама конструкція разом з фундаментом є легкою, герметичною і стійко переносить найскладніші умови навколишнього середовища.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!