Київ

+38 (097) 976-50-50

+38 (066) 876-50-50

Івано - Франківськ

+38 (097) 681-12-72

+38 (066) 649-40-22

Бортничі

Будинки з СІП панелей під ключ - відмінна альтернатива застарілим варіантів будівель

Канадський будинок є технологією дуже швидкого зведення будівлі з СИП панелей. Ця технологія вже набуває популярності і поширеність, так як має хороші характеристики і властивості.
Така технологія підійде і сподобається тим, хто любить надійні, міцні і теплі приміщення. При цьому може здатися, що вартість будівництва за цією технологією висока, але це далеко не так. Проекти нашої компанії в Бортничі і Зазим'я, представлені на фото, обійшлися господарям за доступними цінами, а якість і надійність гарантована на багато років.
Будівництво канадських будинків відбувається за універсальним або індивідуальними проектами, які розробляються особисто для замовника. Канадська технологія не обмежує бажання і фантазії, дозволяючи створити різні архітектурні рішення.
Індивідуальний проект передбачає врахування всіх факторів, які будуть допомагати створювати комфорт щодня. Розглядається варіант майбутнього будинку, простір кімнат, інженерні мережі та багато іншого, а в результаті виходить максимально комфортне будівля, яке приносить радість і задоволення.
«Будинки під ключ з СИП панелей» - комплексна послуга, яка передбачає:
  1. Зведення фундаменту та крильця;
  2. Монтаж стін, стропильних систем та покрівлі;
  3. Оздоблювальні роботи;
  4. Облаштування вікон, відливів, підвіконь, дверей.
Готовий будинок за канадською технологією під ключ матиме електричну мережу, воздуховодной канал, каналізацію, опалення і повністю придатні до проживання кімнати.

Будинки з СІП панелей під ключ: ціна

Зведення будинку з СИП панелей за канадською технологією під ключ не є чимось особливо дорогим і витратним. Будівництво будівлі відбувається в найшвидші терміни, а ціни підійдуть для багатьох. Крім того, ці витрати з часом можна буде назвати інвестицією, так як економія на опаленні та кондиціонуванні істотна.
Також виділяють і інші переваги використання такої технології:
  • енергоефективність - для регіонів з теплими і не дуже холодними умовами не потрібно буде додатково утеплювати або герметизувати;
  • швидкість і відносна легкість в будівництві;
  • відсутність необхідності в складному і вимагає серйозної підготовки фундаменті;
  • можна вибрати каркасний або безкаркасний спосіб зведення, так як СІП панелі самі по собі міцні і надійні;
  • безпека - відсутність у складі шкідливих і токсичних речовин, які небезпечні для здоров'я.
Фахівці нашої компанії зможуть побудувати будинок будь-якої складності за невеликий проміжок часу. Готове будівлю буде вже придатне для проживання, а обробка та декорування можуть бути зроблені за бажанням господарів.
У селах і селищах назавжди можна забути про дрібні гризунах і мишах, тому як матеріал СИП панелей їх не приваблює.
Якщо ви задумалися про будівництво нового будинку, звертайтеся до нас. Наші професіонали проведуть вам консультацію і допоможуть визначитися з вибором проекту.
Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!