Будинки з сіп панелей

Будинки з сіп панелей

Найчастіше саме навесні спостерігається активізація будівництва котеджів і приватних будинків. Але будівництво будинку завжди має певні ризики: ніхто не знає, як зміниться курс валют, від якого залежить і вартість будматеріалів. Саме тому перед початком будівельних робіт варто сформулювати основні ризики. Вони можуть бути такими:

  • Відсутність самого проекту робіт;
  • Затягування термінів;
  • Недолік матеріальних засобів;
  • Низькокваліфіковані будівельники;
  • Безконтрольність;
  • Відсутність інженерного проекту;
  • Заміна будматеріалів при здійсненні будівництва;
  • Зміна проекту після початку робіт.

А тепер конкретніше ...

Будівництво без проекту - трудомісткий і дуже витратний проект. Без креслень складно отримати бажаний результат. Якщо ви не хочете стати власником будівлі, яке порушує всі норми і правила будівництва, постійно витрачатися на ремонтні роботи, тоді варто потурбуватися про якісному плані робіт ще перед їх початком.

Будинки з СІП панелей необхідно зводити суворо за кресленнями. Вартість проекту набагато менше, ніж витрати на непередбачені витрати, які можуть виникнути через відсутність плану.

Тривала будівництво - дуже дороге задоволення. Тому краще створити план, який передбачає завершення будівництва через якомога меншу кількість часу.

Через те, що немає проекту, може виникнути проблема незавершеною будівництва. Правда, для приватних котеджів з сип-панелей це не характерно. Вибираючи такі матеріали, ви зможете до копійки спланувати свої витрати. Та й саме будівництво багато часу не забере - 3-4 тижні - і ви будете мати новий будинок.

Якщо кошторис на проведення комунікацій в будинок не була добре розписана ще на початковому етапі будівництва, то, можливо, збільшення витрат на проведення цих робіт. Оздоблення вимагатиме чималого контролю і уваги. Щоб уникнути зайвих витрат, потрібно повністю зануритися в ці роботи - підбір матеріалів, їх покупка, використання. Тільки так можна уникнути перевитрат і недостачі матеріальних засобів.

Варто вибирати тільки перевірені бригади будівельників. Для цього можна попросити у претендентів показати відбудований ними раніше об'єкт, поспілкуватися з господарями цього об'єкта. Якщо будівельники скажуть вам, що це неможливо, варто звернутися в іншу будівельну компанію.

Необхідно вибирати компанії, які мають, як мінімум, два роки досвіду в будівництві будинків з сіп панелей. Хоча на будівельному ринку будинку з сіп панелей стали користуватися попитом п'ять років тому.

Чому ж варто звернути увагу на менш досвідчених будівельників? Тому, що більш досвідчені фірми значно піднімають свою ціну, вони вже мають велике коло клієнтів, тому можуть собі дозволити працювати тільки з найбільшими і дорогими замовленнями. А молодші будівельні компанії практично пропонують ті ж послуги за менші гроші. Якщо ж вони хоча б два роки займаються будівництвом, то, швидше за все вже набралися досвіду для якісного виконання роботи.

Під час будівництва замовник самостійно може контролювати її процес, адже технологія використання панелей елементарна. Для цього ближче до завершення зведення стін потрібно подивитися, як будівельники заповнили стики між панелями. При будівництві з цегли складніше дізнатися якість розчину. Тим більше, така будівництво набагато складніше і довше, тому і їздити на будмайданчик доведеться набагато довше.

Споруда будинку з сіп панелей не може здійснюватися без проекту. Якщо вам вдасться знайти хорошого архітектора, то ще на етапі обговорення перших ескізів він повідомить вас про всі плюси і мінуси будівництва. Адже у будь-якого проекту є свої переваги і недоліки. Також ще на початковому етапі варто визначитися з місцем проходження стояків для комунікацій.

Вам доводилося бачити, як під час будівництва робоча група змінює обумовлений проект? Найчастіше це мотивується тим, що з'являються різні нестиковки і доводиться змінити місце розташування вікна чи двері. У разі будь-яких невідповідностей замовник часто змінює робочу групу. При будівництві будинку з сип панелі така самодіяльність неможлива. Їх будівництво не починається без проекту. І будь-яке його порушення виправляється за рахунок будівельної компанії.

Що ж стосується покрівлі даху, то про те, які матеріали будуть використовуватися, варто подумати заздалегідь, щоб стіни змогли витримати заплановану на них навантаження.

Вибираючи будівництво будинку по готовому проекту з сіп панелей, ви не опинитеся в авральною ситуації, коли необхідно буде терміново міняти будматеріали або розробляти нові креслення. Всі елементи будинку - стіни, покрівля, двері, вікна - будуть надійно побудовані і прослужать багато років.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!