Енергоефективність та безпеку будинків з сіп панелей

Енергоефективність та безпеку будинків з сіп панелей

Будинки з сіп панелей стають все більш популярними. І цьому є чимало причин. Які переваги є у будинків з сіп панелей? Їх дуже багато і саме про це ми розповімо в нашій статті.

Збірка займає мало часу

Виготовлення домкомплекта сип конструкції займає небагато часу - від кількох тижнів до місяця. До місця, де буде здійснюватися будівництво, всі деталі привозять вже в готовому вигляді. Залишається зробити лише останній крок - зібрати все. Завдяки цьому істотно економиться час, необхідний для будівництва. Таким чином, максимум за два місяці на вашій ділянці з'явиться повноцінний будинок.

Проста збірка

Напевно, всі чули про будівельників, які намагаються вкрасти будматеріал з будівництва. Таке неможливо при будівництві будинку з сіп панелей. Для того, щоб зібрати всі елементи, потрібно трохи часу і досвідчені майстри. Вкрасти який-небудь елемент будинку в цьому випадку буде неможливо.

Простота складання SIP-панелей

Сип будинок - енергоефективний

Будинок з сип панелей вельми теплий. При правильній збірці всіх елементів, він буде швидко нагріватися і довго зберігати тепло всередині. Завдяки цьому можна істотно заощадити на оплаті комунальних послуг.

Особливо високий відсоток економії можна отримати, встановлюючи вдома сучасне обладнання для опалення, наприклад, інверторні кондиціонери, керамопанелі, вентиляційні системи з рекуперацією тепла. Вартість системи опалення в будинку з сіп панелей окупає себе вже через кілька років.

Повна безпека

Сип панелі слабо горять. Це відрізняє їх від дерева. Також панелі такого типу належать до категорії «самозатухающих» будматеріалів. При правильному облаштуванні проводки і дотриманні всіх заходів безпеки вам не варто боятися несподіваного загоряння в будинку.

Хімічна обробка всіх панелей проводиться за кілька місяців до того, як буде будуватися будинок, тому небезпеки для здоров'я будматеріали не мають.

Екологічність

Все сип панелі відповідають стандартам якості, які були встановлені раніше американською компанією Structural Insulated Panel Association. Є люди, які вважають, що в панелях цього типу є багато формальдегіду. Так цієї речовини насправді набагато більше в деревині, яка використовується для побудови.

Серцевина сіп панелей виготовляється з пінополістиролу. Ця речовина є найбільш екологічним утеплювачем. Він відповідає міжнародному стандарту, який регулює використання хімічних речовин будівельних матеріалах.

При спорудженні будівлі з сіп панелей сміття практично не залишається, тому природне середовище засмічується мінімально.

Висока міцність

Сип панелі міцний і надійний матеріал. Вони спокійно переносять будь-які урагани, вітер, хуртовини та грози. Якщо при складанні всіх правил були дотримані, ви можете не сумніватися в тому, що будинок простоїть довгі роки і буде для вас надійною фортецею.

Сип панель може тріснути при впливі на неї тиску в 7000 бар. Такий тиск можуть створити одночасно двадцять вантажівок.

Стійкість до землетрусів будинку з сіп панелей перевірялася в Японії. Завдяки закону збереження імпульсу відносно легкий будинок не руйнується, він може лише трохи похитнутися при сейсмічної активності.

Міцний будинок SIP-панелей

«Розумне» використання простору

Сип панелі тонкі. Це дозволяє економити до 30 відсотків простору всередині будинку, товщина внутрішніх перегородок становить не більше 200 міліметрів. Тому зовні будинок буде мати звичайні габарити, але всередині місця буде більше, ніж це було б будівлю зі звичайних будівельних матеріалів.

Економічно вигідна споруда

Вибираючи будинок з сіп панелей, у вас з'являється можливість заощадити на кількох моментах. А саме:

● на оплату рахунків за опалення;

● на будматеріалах (можливість придбати браковану сип панель дорівнює нулю);

● економія часу (будівництво вимагає мало часу);

● немає необхідності будувати хитромудрий і дорогий фундамент;

● сип панелі - міцні і довговічні, вони не потребують доопрацювань через рік або два.

Опалення без клопоту

У будинку з сіп панелей добре зберігається тепло в прохолодну погоду. Влітку ж приміщення довго залишається прохолодним. Таким чином, опалення будинку взимку вимагає меншу кількість фінансів. Якісна теплозахист позбавить вас від необхідності переживати за вартість газу.

Теплий дім з SIP-панелей

Фундамент

Сип панелі - легкі, вони не роблять великий тиск на фундамент. Тому їх можна встановлювати на фундамент палі на геошурупах. Така конструкція являє собою кілька металевих оцинкованих пальових, які «вкручуються» в землю.

Можна будувати в будь-який час року

Це одна з переваг канадського будинку (саме так називають будинок з сіп панелей). Якщо ви вирішили звести власне житло - не потрібно чекати літа або весни. Це можна робити навіть взимку або восени. Взимку вартість роботи будівельної бригади може обійтися вам набагато дешевше. А це ще один спосіб заощадити.

Легка конструкція

Це найоптимальніший варіант для спорудження будинку на слабких грунтах. Будинок не буде надавати великого тиску, тому не потрібно боятися «усадки» грунту або інших неприємних наслідків.

Як бачимо, будинок з сіп панелей має багато переваг. Його будівництво відбувається швидко і без особливих проблем. Таке будівля повністю безпечно і екологічно. Його можна зводити навіть на слабких грунтах.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!