СІП-панелі для будівництва будинків: особливості та переваги

СІП-панелі для будівництва будинків: особливості та переваги

Однією з сучасних затребуваних будівельних технологій є використання СІП-панелей в зведенні будинків. Будинки з СІП-панелей користуються великим попитом, а дізнатися про них хоче все більша кількість людей. Якщо ви хочете дізнатися більше цікавої інформації про ці панелі, а також - їх переваги та недоліки, пропонуємо вашій увазі цікаві дані.

Що таке СІП-панелі?

СІП-панелі є матеріалом, що застосовується у сфері будівництва енергоефективних будівель каркасного типу. Якщо торкнутися питання розшифрування абревіатури, то під нею слід розуміти структурну ізоляційну панель. По краях воня складається з двох плит ОСП, між якими знаходиться шар пінополістиролу. Склеювання цих структурних елементів відбувається за допомогою поліуретанового клею. Технологічний процес передбачає тиск в 18 тонн.

побудова будинків із сіп-панелей

Варто детальніше розглянути, як виробляється пінополістирол і ОСП. Саме продумана виробнича технологія забезпечує сировині високу якість.

ОСП - це орієнтована стружкова плита. Її утворюють кілька шарів деревної стружки. Їх склеювання між собою відбувається із залученням смол. Розташування трісок (поперек і вздовж) в процесі склеювання сприяє тому, що плита стає еластичною і міцною.

Що стосується пінополістиролу, то це полістирольний спінений пластик, який має закриті пори. Даний тип пір і їх наповненість повітрям є запорукою того, що пінополістирол використовується в якості ефективного матеріалу для утеплення.

Названі складові СИП-панелей в комплексі із сучасною виробничою технологією роблять їх міцними, практичними і надійними. Не дарма ці панелі стали одними з найбільш затребуваних енергозберігаючих матеріалів для сучасного будівництва.

Переваги СІП-панелей

Говорячи про ці панелі детально, слід назвати такі важливі їх переваги:

  • відчутні теплоізоляційні властивості, завдяки яким не потрібні додаткові роботи по утепленню будівель;
  • спрощення процесу будівництва: матеріал простий в роботі, а тому він дозволяє серйозно прискорити зведення будинку;
  • міцність і стійкість будівель, в будівництві яких застосовувалися СІП-панелі;
  • зменшення витрат на будівництво - частина навантаження, яка здійснюється на каркас, забирається СІП-панеллю;
  • екологічність - матеріал відповідає стандартам, які застосовуються до сировини, що використовується в житловому будівництві;
  • відсутність схильності до деформації.

Використання SIP-панелей відкриває ряд переваг, які були перераховані.

Але рівень звукоізоляції будь-якого панельного матеріалу нижче, ніж у цегли. СІП-панелі не є винятком в цьому випадку. Але коли мова йде про приватний будинок, цей недолік стає не настільки актуальним і відчутним. У власному маєтку вам не доведеться стикатися з «рок-концертом» сусіда поверхом вище або слухати через стіну озвучку серіалів, які дивиться глуха бабуся із сусідньої квартири. Тому потреба в звукоізоляції в даному випадку стоїть не так гостро.

Відсутність відчутної вентиляції сип-панелей актуальна, якщо порівнювати такі будинки з будовами, для зведення яких використовувався зруб дерева. Але не варто забувати важливий аспект: в будинку зі зрубу повітря не тільки легко входить. Настільки ж просто воно їх покидає. Тому для замовників, яким важливий аспект енергоефективності, було б краще вибирати СІП-панелі. А грамотні фахівці, що представляють компанію підрядчика, володіють достатнім досвідом, щоб облаштувати будинок з цього матеріалу продуманою вентиляційною системою.

Де замовити надійний дім із СІП-панелей?

Шукаєте компанію, яка здатна якісно звести будинок з СИП-панелей? Звертайтеся в «ІВГРАНБУД». Ми ефективно поєднуємо SIP-технологію з традиційними технологічними рішеннями. А що зводяться нами будови відрізняються міцністю і надійністю!

Comments
Write Comment
Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!