Сучасні проекти будинків з СІП-панелей

Сучасні проекти будинків з СІП-панелей

Каркасне будівництво, в ході якого використовуються СІП-панелі, знаходить все більшу популярність. Існує декілька переваг, завдяки яким будинки з цього матеріалу настільки затребувані у замовників. Давайте їх розглянемо більш детально.

СІП-панелі: переваги матеріалу

проектування будинків із сіп-панелей

Середній рівень життя в Україні спонукає людей, що прагнуть до власного житла, шукати такі його варіанти, які будуть більш бюджетними. Разом з тим, відмовлятися від базових переваг, якими має володіти надійне житло, було б невиправдано. Тому лідерські позиції в сегменті матеріалів для будівельного ринку займає та сировина, яка поєднує в собі якість і прийнятну ціну. У цьому контексті неможливо не згадати про СІП-панелі.

Ці панелі дають можливість зводити будівлі, які будуть міцними і надійними, але, разом з тим, недорогими. Подібна перевага робить їх затребуваними.

Якщо говорити про технологічні особливості панелей, то вони складаються з орієнтованих стружкових плит, між якими знаходиться шар пінополістиролу. Виробнича технологія, яка використовується в виготовленні панелей, дозволяє забезпечити їх такими перевагами, як:

 1. Прийнятна за ціною собівартість, а отже - і кінцева вартість в результаті.
 2. Енергоефективність, що дозволяє економити на опаленні будинку.
 3. Відсутність схильності до деформації внаслідок експлуатації будинку або природного зносу, пов'язаного з плином часу.
 4. Простота в роботі, що дозволяє прискорити терміни будівництва без втрати якості кінцевого результату.
 5. Оптимальність для використання в зведенні приватних будинків за індивідуальним проектом.

Якщо ви прагнете до такого житла, яке буде максимально враховувати ваші потреби і побажання, індивідуальні проекти будинків з СІП-панелей стануть розумним рішенням.

Індивідуальний проект: реалізація побажань замовника

Проектування будинку - відповідальний процес. У ньому потрібно враховувати такі аспекти, як:

 • поверховість будівлі;
 • кількість кімнат;
 • їх розміри;
 • планування розміщення;
 • побажання, що стосуються технічної частини (вентиляція, опалення та інші комунікації);
 • побажання по оформленню ландшафту.

Така багатогранність і складність процесу проектування пов'язана з тим, що багато замовників вибирають будинки за готовими проектами. В принципі, це теж цілком непоганий вибір. Готові проекти дозволяють замовити такий варіант будинку, який вже неодноразово зводився і був гідно оцінений власниками. Але, все ж, пропонуємо вашій увазі ознайомитися з перевагами, які має індивідуальне проектування будинку. Вони такі:

 1. Можливість поєднувати елементи, які сподобалися, з декількох проектів. Часто буває так, що в одному проекті замовнику подобається фасад, в іншому - тераса, в третьому - планування. Індивідуальне проектування дає можливість звести в один всі ці елементи.
 2. Реалізація тих побажань про власний будинок, які у вас сформовані. Коли замовник бере участь в роботі спільно з проектантами, дизайнерами та архітекторами компанії-підрядника, більша ймовірність того, що він буде задоволений результатом їхніх зусиль.
 3. Можливість звести красивий будинок на нестандартному рельєфі або ділянці нестандартної форми. Якщо на вашій ділянці неможливо якісно реалізувати готові проекти, індивідуальне проектування може допомогти. Такими є основні переваги зведення будинку за індивідуальним проектом.

Проекти будинків з СІП-панелей від компанії «ІВГРАНБУД»

Компанія «ІВГРАНБУД» має великий досвід в роботі з СІП-панелями. Ми успішно поєднуємо їх з традиційними будівельними технологіями. А індивідуальне проектування нас не лякає. Мрієте про будинок, зведеному за вашим побажанням? Звертайтеся!

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!