Переваги будинків з сип-панелей

Переваги будинків з сип-панелей

Sip-панеллю зазвичай називають плиту структурно-ізоляційного типу. Вона відома ще як структурована ізолює плита. Сип-панелі виготовляються з будматеріалу з багатьох шарів з високою стійкістю до температурних змін і прекрасними характеристиками експлуатації. Завдяки своїм особливостям виготовлення, сип панелі не піддаються промерзання, дуже погано вбирають вологу, не піддаються впливу інших негативних факторів. Сьогодні все більше господарів вибирають будівництво будинку з сіп панелей.

Трохи про процес виготовлення

Шари панелей з'єднуються між собою під величезним тиском. Йдеться про три шарах, а саме:

 • внутрішньому і зовнішньому, які представлені орієнтоване-стружкових листами;
 • внутрішньому шарі - пінополістиролі (його використовують як утеплювач, а так само як важливу конструкційну деталь, що сприяє тому, що внутрішня і зовнішня сторони постійно знаходяться паралельно один до одного).

Такі панелі стійко переносять зміни температури в проміжку від мінус 50 до плюс 50 градусів. Поперечна навантаження в дві тонни для них не страшна, так само, як і вертикальна в десять, якщо будматеріал має ширину не менше 1,25 метра.

Пінополістирол, який є незмінним елементом сип панелі, - це відмінний звукоізоляційний матеріал. Тому будинок з сіп панелей захистить вас від настирливих звуків з вулиці.

Сип-панель звукоізоляційний матеріал

Особливості пінополістиролу

Крім гарної звукоізоляції, пінополістирол має прекрасні теплоізоляційні властивості. Структура плити пінополістиролу складається з величезної кількості осередків, діаметром від 2 до 8 міліметрів. Вони заповнені повітрям. Завдяки цьому досягається хороший теплозберігаючі ефект.

Відповідно до досліджень, шар пінополістиролу в дванадцять сантиметрів має такі ж теплосберегательние характеристики, як півметрова стіна з дерева.

Пінополістирол має низьку динамічну жорсткість. Тому він створює прекрасний захист від ударного шуму.

Цей матеріал - безпечний для людського здоров'я. Він не стає джерелом виділення шкідливих речовин, не піддається впливу цвілі або грибків, не гниє, на ньому не з'являються тріщини. Матеріал не має обмежень по терміну придатності. Вогнестійкість дуже висока, також як і здатність до самозагасання.

 Пінополістирол практично не змінює своїх характеристик в агресивному біологічної або хімічної середовищі.

Але цей матеріал може своєрідно відреагувати на ультрафіолетове випромінювання. Воно може зробити його крихким і схильним до ерозії від дощу. Саме тому сип-плити краще зберігати так, щоб на них не потрапляли прямі сонячні промені. Також потрібно стежити, щоб пенополистерол не контактував з нафтопродуктами або розчинниками, вуглеводнями. Ці речовини можуть пошкодити його пористу структуру. Тому при виготовленні сип-панелей на заводі строго дотримуються певних правил.

Особенности сип панели

Особливості плит

Без плити орієнтоване-стружкової виду не відбувається виготовлення СІП конструкції. Така плита - це речовина композитне. Створення його стало можливим завдяки новинкам в деревообрабативаніі. Сип-плити мають високу якість, вони проходять вимоги європейських стандартів. Це плити, які вийшли з-під преса, з деревної стружки з тонкою тріскою в півміліметра або в 0,7 міліметра. Її укладають в декілька рядів. У внутрішньому ряду тріски розміщені під кутом в дев'яносто градусів до центральної осі плити, а в крайніх - уздовж. Максимальна протяжність тріски - 14 сантиметрів.

Плита пресується під тиском і при високій температурі. Також в процесі використовується водостійка смола. Щоб плита була стійкою до несприятливих погодних умов, її просочують клеєм і гідрофобною емульсією. Плити - це екологічно чистий і безпечний матеріал. Вони володіють прекрасними експлуатаційними властивостями. Великокаліберна стружка має микроструктурой, яка надає плиті потрібну жорсткість і захищає від появи тріщин. Для розпилювання сип-панелей допустимо застосовувати інструментарій для звичайної деревини. Для того різання отворів підійдуть свердла для твердих дерев.

Виробництво будматеріалів пропонує плити трьох видів:

 • для експлуатації в умовах з низьким рівнем вологи (для меблів, пакувального матеріалу, обшивки);
 • для експлуатації в сухих будівлях, споруди несучих елементів;
 • для несучих елементів в місцях з високою вологістю (підходить для найнесприятливіших умов).

Для виготовлення сіп панелей використовують переважно найякісніші та надійні плити, що належать до третьої категорії. Стіни з такого будматеріалу вийдуть гладкими, без нерівностей. Сип-панелі не будуть накопичувати в собі вологу і гнити. Завдяки стійкому переносу несприятливих умов вони застосовуються при створенні будівельної опалубки.

«Плюси»

Сип-панелі мають великий список переваг. Серед них хотілося б відзначити:

 • чудові експлуатаційні можливості;
 • тривалий термін служби;
 • хороші звуко- і теплоізоляційні характеристики;
 • можливість установки на будь-яких грунтах;
 • швидкість будівництва;
 • екологічність;
 • безпеку.

Отже, який будинок побудувати - звичайний або з сіп панелей і заощадити купу часу на будівництво, вибирати вам. Ми ж розповіли коротко про особливості сип-панелей. Сподіваємося, наша стаття була корисною для вас.

Потрібна консультація?
Ми детально розкажемо
про наші послуги, види робіт
та проекти!
Заявка успішно відправлена!